Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-mailben is értesítenek ma a...

E-mailben is értesítenek ma a felvételiről vagy csak sms-t fognak küldeni?

Figyelt kérdés
Nem él már a számom amit még régebben megadtam ,megváltoztatni pedig már nem tudtam. Van más lehetőség arról ,hogy tájékozodjak az eredményről?

2017. júl. 26. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha a pontszámod eléri a ponthatárt, benn vagy. Pár nap múlva fogsz kapni e-mailt és augusztusban levelet is.
2017. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha megadtada telefonszámod, akkor ma este SMS-t kapsz. E-mailt a következő néhány napban fogsz majd kapni, utána majd egy levelet is.
2017. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem elég az, hogy megnézed a ponthatárt akár most, aztán este, mikor már mindenki megnézte és nem döglődik a szerver és ha a ponthatárt elérted, akkor bent vagy. Ebben mi olyan nehéz?
2017. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
2017. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Felvi.hu-n keress rá a sulira, karra és listázd ki a tavalyi ponthatárokat. A címsorban írd át a 16-ot 17-re és még 8 előtt pár perccel meg fog jelenni az oldal ha frissítgeted, még a hivatalos kihirdetés és a főoldalra való kikerülés előtt.
2017. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megcsináltam utolsó, amit mondtál, és nem volt igaz, úgyhogy köszi a hamis infókat.

Nemhogy 1-2 perccel 8 előtt, de 8 után pár másodperccel sem hozta be rögtön, csak kb. 10-20 másodperccel később, úgyhogy ne terjessz hamis híreket szerintem.

2017. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Szívesen, szerencsére nekem és még egy embernek itt biztosan működött, mert 19:48-kor már tudtuk az eredményt.
2017. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat tesák, felvettek :)
2017. júl. 27. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!