Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok ha nem...

Rossz ember vagyok ha nem fejezek be egy egyetemet?

Figyelt kérdés
Nem jutottam be az egyetemre, csak arra amelyiket az utolsó helyre írtam be. De az nekem nagyon nem tetszik mivel OKJ-s képzés. Ahhoz pedig nincs nagy kedvem.
2017. júl. 26. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Igen !
2017. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor Egyetemi képzés vagy OKJ mert nem egyértelmű? Egyébként ha még jelenleg csak felvettek de nem iratkoztál be, szóval még miért beszélsz a feladásról. Ha nem tetszik, akkor nem iratkozol be.
2017. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most okj vagy egyetem? Nem egyértelmű a kérdésed...
2017. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
ciki
2017. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem befejezni nem fogod, öcsém... Elkezdeni se.
2017. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyes megfogalmazás szerintem: nem fogok elkezdeni a felsőoktatási szakképzést.
2017. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy ettől rossz ember! Viszont most OKJ vagy egyetem? Mindenesetre ha nem tetszik, ne kezdd el, inkább gyúrj rá arra, amit szeretnél, éretségizz újra, nyelvizsgázz, vagy valami
2017. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!