Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PTE-ETK gyógytornászra kik...

PTE-ETK gyógytornászra kik jelentkeztek? Sikerült nektek? Meglepődtetek a 380ponton?

Figyelt kérdés
Én nekem van még időm, de én is nagyon vártam. A tavalyi 360pont még kicsit el is érhető lenne számomra, de ha 2éven belül nem viszik le a pomtot kicsit aggódok. A zalaegerszegi részre (bocsi, nem tudom pontosan hogy kell megnevezni) is 335pont volt ami a tavalyihoz képest 34pontot emeltek, míg a szegedin és a Semmelweisen csak nèhány ponttal emeltek (igaz 400fölött minek plusz 20-30ponttal emelni...) ti mit gondoltok erről? És miért akartok gyógytornászok lenni? Sok sikert mindenkinek, többiek ne csüggedjenek :)

2017. júl. 27. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A ponthatárokat senki sem önkényesen emelgeti vagy csökkenti... Ez mind a felvételizők pontszámától függ, így felesleges azon agonizálni, hogy vajon mi lesz 2 év múlva.

A gyógytornász elég felkapott szak lett, nagyon megugrott a jelentkezők száma.

2017. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!