Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány tárgyat vegyek fel az...

Hány tárgyat vegyek fel az egyetemen, ha átlagosan 30 kreditet kell elvégezni félévente, és egy tárgy 4 kredites (előadás+gyakorlat)?

Figyelt kérdés
Matekból fel voltam mentve.
2017. júl. 29. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kell lennie egy mintatantervnek ami alapján fel kell venni, vagy neptunban a tárgyak neve mellett írja az ajánlott félévet. Kb 7-8 tárgy lesz így szemeszterenként.
2017. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Emlékszem tavaly én is vacilláltam ezen. :) (leendő egyetemistaként) Én sosem veszek fel túl sok tárgyat, mindig az ajánlott minimumot, így apránként haladok, és nem szakadok bele. De természetesen ez rajtad is áll, hogy mennyire bírod.
2017. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!