Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen beállítottsá...

Szerintetek ilyen beállítottsággal mi lehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon jó vagyok magyarból, különösen nyelvtanból. Tudom, hogy a tanárokat nem becsülik meg meg a fizetés a béka segge alatt van, de van valami más ötletetek még?


17/L



2017. júl. 30. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvész esetleg? Bár nem tudom, mennyire lehet jól elhelyezkedni vele vagy milyen a fizetés. Vagy könyvkiadóknál lektor, aki ellenőrzi a szövegeket, de ehhez idegen nyelvek tudása is kell szerintem.
2017. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nagyon. Újságírás esetleg, de az sem egy biztos egzisztencia. Írhatsz is, ha van rá tehetséged, ami megint csak nagyon bizonytalan jövedelmet eredményez. Ha nagy koponya leszel, akkor lehetsz kutató és taníthatsz egyetemeken. Tanárképzésen úgyis szakpárt kell választani, így azt tanácsolom, hogy ha ebbe az irányba mész, akkor a másik szakod piacképes legyen, például idegen nyelv.
2017. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Mérnök
2017. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Estádio de Felchút ***** válasza:
20%
Mérnökinformatikus.
2017. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!