Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem könyvtár?

Debreceni Egyetem könyvtár?

Figyelt kérdés
Most lehet, hogy nagyon nagy hülyeséget kérdezek. A Debreceni Egyetemen fogok tanulni az orvosin, az lenne a kérdésem, hogy honnan tudom kikölcsönözni a könyveket: abból a könyvtárból, ami a főépületben van vagy a Kenézy Könyvtárból? És olvastam valami olyasmit, hogy nem engednek a könyvtárban tanulni csak ha társasággal vagyok, ez igaz?

2017. aug. 3. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A Kenézyből tudsz kölcsönözni, szép igényes hely. Ez a társaság dolog pedig butaság, nyugodtan mehetsz oda egyedül is, van hely bőven. Majd lesz olyan tárgyatok, hogy "könyvtárismeret", ott megtanítanak bizonyos alapokra a könyvtárat illetően. :)
2017. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. aug. 4. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!