Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Járt még úgy valaki, hogy...

Járt még úgy valaki, hogy tisztességesen tanult az érettségire, az év végi jegyei is jók lettek, az értettségit ennek ellenére borzalmasan elrontotta?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem is bosszantom magam rajta, nem ér annyit az egész. Januártól minden nap este 10-11-ig tanultam, hétvégén egész nap, még enni is úgy voltam hajlandó, ha behozták a kaját. Ettem két három falatot és tanulás tovább. Ennek ellenére négyes lett a magyar, a töri éppenhogy ötös :D
2010. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Emelt fizikára készültem szinte csak, azt nem mondom, hogy borzalmasan elrontottam, de ahogy számoltam 60% körül lett.
2010. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem bántásból, de az év végi jegy semmit nem jelent...attól függ, hogy erős, vagy gyenge iskolába jártál. ráadásul, ha gyengébe, akkor hiába tanulsz meg mindent, amit lead a tanár, nem lesz elég, mert az érettségin többet kérnek. én erős iskolába jártam, állandóan 2essel rugdostak át pl matekból, és 84% lett.
2010. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de rááldozol sok időt, hónapokig egy hétvégén se mész el, hanem otthon maradsz a könyvek fölött egy csomó mindenről lemondasz és mégis.... :(
2010. máj. 23. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked hogy sikerült?
2010. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon rosszul...:(
2010. máj. 25. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

"attól függ, hogy erős, vagy gyenge iskolába jártál. ráadásul, ha gyengébe, akkor hiába tanulsz meg mindent, amit lead a tanár, nem lesz elég,"


A tanrend mindenhol ugyanaz. Ergo Ady Endre az szakközépben és gimnáziumban is Ady Endre. Az már a tanár egyéni belátás, hogy mit követel és mit nem.


Gyenge suliba jártam, ahol a tanárok nem tanítottak semmit, csak követeltek. Az emelt töri és angol faktomat leszarták magasról, egyedül kellett felkészülnöm, semmi segítséget nem kaptam.

Negyedik év végére töriből a második világháborút kezdtük...

Egy élvezet volt... Ebből a szempontból egy erős iskolába járó egyénnek marha jó dolga van, őt felkészítik, és tanítják is rendesen...

2010. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Végül 56% lett, szóval sokkal rosszabb, mint amire számítottam. Szerencsére ELTE fizikára nem olyan egetverően magasak voltak eddig a ponthatárok.

Az idegesít, hogy erre széttanultam magam, magyarra, törire alig és azok meglepően jól sikerültek.

2010. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!