Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy megvédeni a...

Mit jelent, hogy megvédeni a diplomád?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy nekem olyan problémám merült fel, hogy most végeznék az egyetemen. Minden előirást teljesítettem, kivéve a szigorlatot. Nem vagyok rossz tanuló, csak ezt a vizsgát egyáltalán nem tudom letenni. Már 3szor próbálkoztam. A lényeg hogy szeretnék idén lediplomázni. Egy lehetőségem van még vizsgázni. Esetleg ha nem sikerült akkor kérhetek erre valami kérvényt? Van ennélkül is elmehetek államvizsgázni? és akkor majd én is akkor kapok diplomát, ha meg van szigorlat. Ha esetleg járt már valaki ilyen cipőben szívesen vennem a hozzászólását.

Köszi


2010. máj. 23. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csak akkor tudsz államvizsgázni, ha már abszolváltál.
2010. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez még a régi rendszer vagy Bologna?
2010. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez még a régi rendszer! Mit jelent hogy abszolválni?
2010. máj. 23. 16:46
 4/14 A kérdező kommentje:
Elvileg nekünk azt mondták, hogy a szakdogánkat megvédhetjük.
2010. máj. 23. 16:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Államvizsgázni csak úgy mehetsz, ha minden vizsgád megvan. A szakdogavédés meg úgy zajlik, hogy az opponens és a konzulens is ad kérdéseket a dogádból.
2010. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

nálunk már egyben van a 2..szakdogavédés+államviszga..

nem tudom a régi rendszerben hogy van:O

2010. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

16:52 vagyok

nekem se az opponensem se a konzulesnem nem lesz ott a védésen:O

2010. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És ilyen esetben én kérhetek valami kérvényt, hogy vizsgáztassanak le. Eddig amugy még semilyen kérvényt nem irtam.Mennyi az eseélye hogy adnak.
2010. máj. 23. 16:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérvényt nem kérnek, hanem írnak, és csak akkor kapsz diplomát, ha megvan minden vizsgád, ez van. Ennyi ésszel csodálom, hogy eljutottál eddig, ne haragudj.
2010. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Attól most mért lennék, hülye, mert nem tudtam pontosan fogalmazni. Már bocsánat! Amugy az ország egyik legjobb egyetemén végzek. Nem tudom, hogy te mit tudsz felmutatni.

Egy kérdést tettem fel, mert pánikba vagyok esve, hogy mi lesz jövöben. És ezzel kapcsolatban várok a hozzászolásokat, nem pedig a magánvéleményedre vagyok kiváncsi. azt tartsd meg magadnak.

2010. máj. 23. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!