Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a neptunba? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ma reggel megváltoztattam a jelszavamat, korábban is volt már rá példa, akkor nem volt probléma. Most viszont nem enged belépni (hibás jelszó vagy azonosító). Egész biztos, hogy jól írtam be mindkettőt. Írtam emailt nekik, de nem érkezett válasz. Van vmi ötletetek, mit tehetnék még?

2017. aug. 8. 14:54
 1/1 anonim válasza:

Nem írtad véletlen el mikor új jelszót adtál meg?

Esetleg még olyan próbléma lehet, hogy csomó mindenkinek szarakszik a neptun nem tudnak belépni. Nálam is ez volt, de vártam 3 napot és most betudok lépni..

Próbáld meg felhívni az adott egyetemet, hátha. Email én is írtam (nyíregyházi egyetem) de ők se válaszoltak még most se :D

2017. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!