Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti milyen diákszámlát nyitnáto...

Ti milyen diákszámlát nyitnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha rossz kategóriába írtam. Kicsit el vagyok veszve a számlanyitás témában. Idén megyek egyetemre, és mindenki az OTP diák számláját javasolja, aki már túl van az egyetemen, viszont, akinek van ilyen számlája, az meg nem ajánlja, és váltani akar. Ti mit javasoltok?

2017. aug. 12. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még egyetemen vagyok, de ajánlom az OTP-t. Nekem nincs vele semmi problémám és kb minden sarkon van egy OTP-s ATM, ami elég nagy előny.
2017. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az OTP Junior számlát ajánlom, nekem is az van. Az utalás picit drága, de ezt leszámítva nagyon sok a kedvezmény.
2017. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is OTP junior van, semmi bajom sincs vele
2017. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!