Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozathoz elég 3 és fél...

Szakdolgozathoz elég 3 és fél hónap, hogy elkészüljön?

Figyelt kérdés
Kereskedelem és marketing szakos hallgató vagyok. A szakdogának kész a koncepciója, meg van, hogy honnan gyűjtök anyagot azonban még nem kezdtem el. Van még 3 és fél hónapom. Elég az?
2017. aug. 12. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
3 hét is
2017. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
13 napomba került.
2017. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bőven.
2017. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, mi a célod vele. Én írtam szakdolgozatot másfél hónap alatt is, de az olyan is lett mondjuk, és egyáltalán nem voltam büszke rá. Igaz, az csak egy rövidebb, posztgraduális képzés volt, és a tanárok sem kezelték túlságosan komolyan a dolgot. Ezen kívül még két szakdolgozatot írtam, ott viszont az egyiket másfél, a másikat pedig gyakorlatilag két éven át, mivel azt a munkát vittem tovább mind a két esetben, amelyekből a korábbi félévekben külön évfolyamdolgozatokat írtam, illetve témalabort készítettem. Na, az ötös is lett természetesen mindkettő, és később jó szolgálatot tett a diplomaátlag számításánál.
2017. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Előző vagyok. Azt kihagytam, hogy az utóbbi két szakdolgozatnál mindkét esetben a témavezetőm felajánlotta, hogy akár folytathatnám is ezt a témát, jelentkezhetnék doktori képzésre. Aztán mondjuk úgy alakult, hogy nem vágtam bele egyik esetben sem, de ha ilyen ambícióid vannak esetleg, akkor szintén érdemes kicsit több munkát és időt beleölni.
2017. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsősorban attól függ, hogy az adatgyűjtés mennyire megy könnyen, gyorsan. Nálunk mondjuk pszichológia szakon, csecsemővizsgálatból biztos nem lesz 3 hónap alatt szakdolgozat, hiszen ennyi idő alatt képtelenség, hogy összejöjjön elegendő létszám a mintában.
2017. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Megírni simán meg lehet. Azt szokták elfelejteni, hogy még át is kell néznie a témavezetőnek jobb esetben, ha tetzsik neki, kell keresni bírálókat.stb, ha nem jó még át kell írni, újra átnézetni, ha szigorú a tanár és nem tetzsik neki azt mondja ő ehhez nem adja a nevét és nem engedi, hogy leadd.. stb
2017. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a szaktól. Nekem Bölcsészkaron kb. 2 hónapra volt szükségem, hogy tényleg 5-ösre megírjam.
2017. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!