Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A matrózblúzt mennyire egyszer...

A matrózblúzt mennyire egyszerű felvenni? Ugye nincs rajta gomb.

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs rajta gomb (varratottat láttam csak gombbal). Az anyaga nem nyúlik, ha könnyen bele bújsz log rajtad, egyébként kicsit nehézkes, főleg ha nedves, izzadt vagy, de kibírható.
2017. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érettségi után elégettem.😂 Utáltam, nyáron megsülsz, télen megfagysz benne. De vigasztaljon, hogy kb. évente négy alkalommal kell felvenned, utolsó évet kivéve.
2017. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a legkisebb méretnél volt oldalt fehér cipzár (ami nem látszódott kívülről). Egyébként, ha jó méret, akkor nem okoz nagyobb nehézséget a felvétele, csak figyelni kell arra, hogy a kék/fekete (néhol egyéb színű) dolgok jól álljanak, az némi igazítást igényelhet felvétel után.
2017. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!