Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megvan az ECDL vizsgám (7...

Ha megvan az ECDL vizsgám (7 modulos), akkor is be kell járnom 10. -be informatika órára?

Figyelt kérdés
Elsősorban angolt és németet tanulok (nyelvi gimi) és info órákon vagy házit írok vagy neten nézegetek dolgokat. Ha kapunk vmi feladatot mindig hamar megoldom és végigunom az egész órát. :/ Igaz hogyha megvan az ecdl akkor nem kell bejárni vagy ez csak egy naív "legenda"?:D

2017. aug. 15. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezned az igazgatóságot. Én anno angolból tetem előrehozott érettségit és utána nem kellett bejárnom miután kérvényeztem az igazgatóságnál. Próbáld meg te is.
2017. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak azért nem kellett bejárnom, mert infóból előrehozott érettségit tettem (5-ös lett, ezért járt az ECDL, de az érettségi miatt nem kellett bejárnom, mert ahhoz osztályozóvizsgát kellett csinálni)
2017. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy az #1 írta.

Nekem is van 7 modulos ECDL, ezért nem kellett infora járnom, meg van nyelvvizsgám, ezért nem kellett angolra sem bemennem. :)

2017. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez helyfüggő, nálunk csak az előrehozott érettségi jelentett felmentést, az ECDL vizsga nem
2017. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!