Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kell ideiglenes lakcímkártya...

Kell ideiglenes lakcímkártya a modulo kitöltéséhez?

Figyelt kérdés
Felvételt nyertem az SZTE-re, és a Modulo-ban kérik az állandó lakcímemet, azt beírtam, és feltöltöttem a lakcímkártyát. Viszont nem szegedi vagyok, így Szegeden albérletben leszek, annak a címét is be kell adni? Kell hozzá csináltatni ideiglenes lakcímkártyát, ha nem az az állandó lakcímem? Vagy azt elég lesz majd a beiratkozásnál?

2017. aug. 17. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elég a beiratkozásnál. Én telefonon kérdeztem meg az EHÖK-öt(bár nem tudom, hogy ez neked az adategyeztetőhöz vagy a szociális űrlaphoz kell), azt mondták, hogy amíg nem kezdem el a sulit, addig az állandó lakcímemen lakom.
2017. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
előző: de szerintem biztonságból kérdezd meg. Nagyon kedvesek a HSZI-nál is, meg az EHÖK-nél is. Elmagyaráznak mindent.:)
2017. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!