Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen műkörmös tanfolyamokat...

Summertime99 kérdése:

Milyen műkörmös tanfolyamokat tudtok ajánlani, mik a tapasztalaitok? Többi lent

Figyelt kérdés
Jövő nyáron szeretnék tenni egy műkörmös tanfolyamot, de még iskolába járok nem milliárdos szülőkkel. Tolna megyében lakok, de az ország bármelyik részéről kiváncsi lennék a tanfolyamokra. Miket tudtok ajánlani? Próbáltam már olvasni fórumokat, de nagyon régiek, elévültek. Tapasztalatokat szívesen várok bárkitől!

2017. aug. 19. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Crystal Nailses voltam, meg a húgom is, de már nem most, egyikőnk sem, hat-hét éve. Akkor nagyon jók voltak mostanában viszont jutnak a fülembe olyanok, hogy elkezdett lefelé menni a színvonal :-S De az ottani oktatók nagyon jók! Meg jó anyagokkal is dolgozol a tanfolyamon. Viszont igazán körmözni nem a tanfolyamon tanulsz meg, hanem ha gyakorolsz. Anyudon, húgodon, nővéreden, bnőiden :-) Meg elmész olyan szalonba, ahol valami profi keze alá tudsz dolgozni, aki tanít neked trükköket. Nekem ez az anyukám :-D Ha van bármi kérdésed írj bátran! :-)
2017. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!