Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGE kvik gólyatábor vetkőzős...

BGE kvik gólyatábor vetkőzős játék?

Figyelt kérdés
Gólyatáborba fogok menni, de elbizonytalanodtam. Úgy tudom rengeteg pia buli lesz amivel semmi bajom nincs, sőt várom is de hallottam, hogy rengeteg vetkőzős játék lesz. Aki volt már gólyatáborban megtudná mondani,hogy ezek alatt mit kell érteni? Egyáltalán nem akarok vetkőzős, szexes játékokban részt venni ezért el kéne döntenem, hogy menjek-e vagy se.

2017. aug. 19. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz nem veszel benne részt. Én egy évvel valami gólyatáboros botrány után voltam, akkor pl elég visszafogott volt a pia, buli, nem volt vetkőzös játék se. Nem tudom ez most mennyire enyhült, de nem hiszem, hogy bárki be merné vállalni hogy vetkőzös/szexes játékot szervezzen (max pár ember egyénileg a saját szobájukban játszik ilyet).
2017. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem kötelező. Ha nem akarsz valamit megcsinálni (főleg az ilyeneket) akkor nem kell. Elmondod, hogy ezek neked nem jönnek be, és ha normálisak akkor megértik.

Nekem már megvolt idén az egyetemi gólyatábor és nem volt semmi ilyen, inkább a piálásról szóltak a játékok :D

2017. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Ne is menjél, ringyok kellenek oda nem apácák
2017. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, inkább még azt szeretném tudni, hogy ha én nem csinálok meg valamit akkor a csapatom mindenképp veszít? mert azt se akarom hogy engem okoljank vagy ilyesmi.egyébként szívesen mennék.
2017. aug. 19. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
A szigorítások óta semmi se kötelező (eltés vagyok), és ha valaki emiatt okolna téged (ami amúgy se történhet meg), az szégyellje magát. ;)
2017. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezekben a játékokban egyáltalán nem az az érdekes, hogy melyik csapat nyer vagy veszít. Elhanyagolható a "nyeremény", ha van egyáltalán. Inkább közös élményeket nyertek. Fiúként én legfeljebb sajnálnám, hogy tele volt nem-vetkőző lányokkal a csapatom, vagy a tábor - már ha erre kínálkozott is egyáltalán lehetőség. Haragudni akkor se lehet arra, aki az ilyesmit elutasítja.
2017. aug. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!