Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki megbukott 12. év...

Ha valaki megbukott 12. év végén 2 tantárgyból (magyar nyelv és irodalom) nem kapott érettségit, az mehet 5. be szeptemberben vagy csak az Októberi pótérettségi után?

Figyelt kérdés

#érettségi #iskola. 13. 12.
2017. aug. 23. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

5.-be akkor mehetsz, ha kijárod a 12 osztályt, ergó elvégzed azokat a tárgyakat, amikből megbuktál. Bár azt nem értem, hogy ha érettségizel, akkor utána hogyan akarsz 5.-be menni?


Nem a 4 év utáni képzésről beszélsz? Mert ahhoz kell a 12 osztály elvégzése, tehát minden tárgy legalább 2-es és aztán érettségi.

2017. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd jövőre. Ha megbuktál nincs meg az érettségid, ráadásul a 12. osztályod sincs meg, hogyan mehetnél? Évközben meg nem hiszem hogy kezdhetnél.
2017. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem én buktam meg. Csak érdekelt mert egy roppant """""kedves, és segítőkész, rendkívül szimpatikus" osztálytársamnál ez a helyzet és hogy kell a jelenlétére szeptemberben számítanom?

Tehát megbukott 12.ben érettségizett azokból amikből nem bukott meg, augusztusban pótvizsga a 12.évfolyamról majd októberben pótvizsgázik érettségiből máshol ,nem hinném hogy megbukik.

2017. aug. 23. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen nem kezdhet szeptemberben. Majd jövőre.
2017. aug. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hála isten! Köszönöm!
2017. aug. 24. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!