Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni egyetem turizmus-ven...

Debreceni egyetem turizmus-vendéglátás első félében milyen tárgyakat kell/ érdemes felvenni?

Figyelt kérdés
Idén leszek elsős, és még nem tudom hogyan működik az órarendösszeállítás.Annyit tudok, hogy 36 kreditnek kell meglennie egy évben. Leginkább az érdekelne, hogy első félévben mely tantárgyakat kell felvennem?

2017. aug. 24. 21:50
 1/2 anonim válasza:
Keress rá facebookon felsőbb évesek csoportjára,és valakire írj rá ők tutira tudnak segíteni és bármilyen kérdésedre válaszolnak ha tudnak!
2017. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arra figyelj azért, hogy 36 kredit a minimum, de 60 az ajánlott/év tehát félévente átlagosan 30 kreditet kell felvenni.
2017. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!