Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a középiskolás gólyatábor?

Milyen a középiskolás gólyatábor?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek gólyatáborba. Milyen szokott lenni, mit szoktak csinálni?

14/f



2017. aug. 25. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Legfőképp az ismerkedésről szól; lesz sok ismerkedős játék, sorverseny, vetélkedők, nálunk sok szabad program is volt, a diák kísérők beszélnek az iskoláról és a tanárokról. Illetve valószínűleg valamelyik nap lejön az iskola vezetősége is.
2017. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Írnátok történeteket?
2017. aug. 26. 14:00
 3/4 anonim válasza:

Én leírom az egészet nagyjából:

Az első nap csak játszottunk, beszélgettünk, hogy felkészítsenek a másnapra ami 5-kor kezdődött. Persze este jól lelocsoltak minket amikor kimentünk budira.Bezártuk az ajtót így az szívta meg aki az ablaknál aludt ( nem én voltam). Aztán mondták hogy nyissuk ki az ajtót, és bejöttek dudával mi meg amúgy is fáztunk mert hideg volt....de azért még kaptunk vizipisztollyal. Napközben plakátot kellett csinálni, délután pedig jöttek a szivatások... Olajos edényből kiszedni az almát a szánkkal. Aztán kvíz fárasztó kérdésekkel, aki nem tudta a választ, tojást törtek a fején. Krumplipucolás, aztán a szerencsés kiválasztottak lisztbe márthatták a fejüket, hogy kiszedjenek egy huszast. Olyan is volt, hogy feküdtünk, és a hasunkra tettek egy huszast amit a mellettünk fekvőhözkellett átjuttatni kéz használata nélkül. Ebbe én is benne voltam, azt hittem, hogy ezennel megúsztam.....én kis naív😅. Kanállal lőtte rám az egyik évfolyamtársam a tejfőlt, nekünk meg nyitott szájjal kellett várni hogy betaláljon. Az egész testem tejfölös lett. Lemostuk magunkat. Eközben a többieket beküldték a városba, és egy 100 ft- os hűtőmágnest kellett elcserélniük valami értékesebbre, a legolcsóbb dolgot kellett megvenniük egy boltban, az egyik egy szőlőszemet lopott 😂 . Az egyik srác nem tudta hogy elkezdődött a tábor, és a kis mázlis pont a szivatások után érkezett. Aztán előadtuk a begyakorolt szerepjátékokat, mindenki külön csapatban és arról kellett szólnia ami a csapatnév. Persze mi utolsók lettünk. Végül éneklés, aminek a szövegét nem tudtam. Aztán másnap reggel nem volt hajnali torna, kilenckor volt a számháború, aztán mindenki várta hogy jöjjenek érte.


A tejföl ellenére jó volt, mert egy csomó lánnyal (és sráccal😊) megismerkedtem, és szívesen visszamennék. Amúgy ti hova mentek?



15/l és ma jöttem haza a táborból.

2017. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Velencére.
2017. aug. 26. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!