Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem közben lehet érettségi...

Egyetem közben lehet érettségizni?

Figyelt kérdés
Felvettek egyetemre, de nem oda ahova szerettem volna, de elkezdem, addig is tanulom a tárgyat, amiből újra szeretnék érettségizni. Meg lehet így csinálni az emelt érettségit? Fel lehet rá készülni normálisan? Lehet hiányozni pár napot, amíg felkészülök, vagy nem engednek meg ilyet?

2017. aug. 27. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg van határozva, mennyit lehet hiányozni, ebbe a keretbe kell beleférni. Hogy az egyetemi tanulmányok mellett marad-e időd a felkészülésre, azt neked kell ,mérlegelni.
2017. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem engednek el érettségire készülni, de persze, lehet egyetem mellett is készülni, illetve, ha nem oda szerettél volna menni, és mondjuk azért mész oda, mert "a szüleid miatt muszáj volt" vagy "hogy járj valahova", akkor érdemes elgondolkozni azon, hogy egyáltalán be akarsz-e iratkozni, mert fogynak az államilag támogatott féléveid, plusz egyetem nélkül több időd lenne készülni.
2017. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!