Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyakorlati és elméleti óra...

Gyakorlati és elméleti óra átfedés egyetemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén leszek elsőéves hallgató BME GTK gazdálkodás és menedzsment szakon, és gondjaim vannak az órarend összeállításával. Nem tudom úgy megoldani a Matek (analízis) gyakorlati órát, hogy ne csússzon bele vagy egy Marketing alapjai előadásba, vagy egy Menedzsment alapjai előadásba. Olvastam, hogy lehetséges, hogy előadás és gyakorlati óra egybecsúszik. Tudom, hogy a gyakorlati órák fontosabbak, csak az a kérdés, hogy akkor le tudok-e vizsgázni vagy Marketingből vagy Menedzsmentből, ha csak heti 1 előadásra járok be. (Alapból heti 2 előadás, de valamelyik tantárgyból 1-et ki kéne hagyjak a Matek gyakorlati óra miatt)



2017. aug. 28. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt még alakítani fogják, de ha minden igaz, akkor előadásra nem kell járni. Kérj jegyzetet a csoporttársaidtól azokról az órákról, amikre nem tudsz elmenni!
2017. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le tudsz vizsgázni így is, főleg ha a marketing előadással ütközik. Csoporttársaktól kérd el a jegyzeteket vagy ha ez nem jön össze akkor az ajánlott irodalomból is fel tudsz készülni. Szerintem ez könnyebb tárgy, mint a menedzsment (meg kevésbé kár érte ha csak 2es átcsúszol, de ez csak magánvélemény).
2017. aug. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
A mintatanterv szerint nem lehet ütközés, és mivel még semmiből sem buktál, a mintatannterv szerint vehetsz fel tárgyakat, vagy azokat veszik fel neked.
2017. aug. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!