Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz, ha középsuliba joghurtot...

Gáz, ha középsuliba joghurtot és gyümölcsöt viszek tízóraira?

Figyelt kérdés
Általában mindenkinél szendvicset látok

2017. szept. 1. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Egyél szendvicset és csipszet!
2017. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Mindenhol van pár nagyon egészségesen étkező ember, nálunk főleg a kondisok voltak ilyenek. Pár spermás, banános poén biztos lesz, de senkit se fog érdekelni ténylegesen.
2017. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2017. szept. 1. 17:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz.😁 Ilyen miatt ne aggódj szerintem.
2017. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége a nemednek. A kondis dolog csak egy példa volt, a poénok meg továbbra is állnak. Persze ha gólya vagy, akkor nem ezzekkel kezdik majd első héten.
2017. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, gólya vagyok:$

Attól félek, hogy piszkálni fognak emiatt, mert nem a szokásos szendvicset eszem, mint a többiek.

De én otthon is tízóraira ezeket eszem.

Engem elnyom a szendvics, de ha joghurtot és gyümit eszem, akkor frissebb vagyok, jobban rudok figyelni.

De középsuliban ez nem tudom, mennyire gáz:$

Köszi a válaszokat amúgy

2017. szept. 1. 17:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. Nálunk mindefélét ettek az emberek. Lehet lesz aki megkérdezi miért ezeket eszed meg lehet lesz pár csipkelődősebb "höhöhö diétázol?!" megjegyzés is, de ne zavartasd magad, mondd el hogy ezt jobban szereted és pár nap múlva senkit se fog érdekelni, hidd el.
2017. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattatok.
2017. szept. 1. 18:21
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk voltak akik szünetben rántottát sütöttek. (valamilyen alkalomból vittek be villanyrezsót). Szóval ne aggôdj edd azt ami jól esik. Sőt lehet hogy valakinek épp te hozod meg a kedvét ahhoz, hogy ne a szokásos szendvicsét egye.
2017. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi: D
2017. szept. 2. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!