Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem a közösségi...

Hogyan kezdjem a közösségi szolgálatos élmény beszámolót?

Figyelt kérdés
Ugye középiskolában 50 óra közösségi szolgálatot kell teljesíteni majd ha az meg van írni egy kis èlmény beszámoló félét. Mit csináltál, hatással volt e a tovább tanulásodra ilyesmik. Ezt ti hogy kezdtétek el? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

#továbbtanulás #tanulás #iskola #jövő #írás #fogalmazás #közössègi szolgàlat #èlmèny beszàmolò
2017. szept. 2. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
En leirtam azaz igazat, de mivel nem bsztak le, ezert gondolom el se olvasta senki, mivel mar meg van az erettsegim. "Szetfagytam, mert nincs futes. Nem csinaltunk semmit. Kihajitottam az ablakon 50 orat az eletembol. Ertelmetlen az egesz. A nagy budos lofszert kellett itt ulnom."
2017. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány oldalt kell összehozni?
2017. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 A4-es oldalt kell írni
2017. szept. 2. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Az igen. Nekünk a naplóban minden bejegyzéshez volt egy kis rublika oda kellett írni. 90%-át csak kitaláltam mivel közel sem töltöttem el 50 órát ezzel. Valószínűleg a kutyát sem fogja érdekelni mit írsz úgy hogy használd a fantáziád és olyasmit írj amit hallani szeretnének ha mégis elolvasnák.
2017. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy helyen tudtad le mind az 50 órát?


"Közösségi szolgálatomat a kerepestarcsai tűzoltóállomáson végeztem 2017. május 15. és 2017 augusztus 6. között. Amikor első nap megérkeztem, XY tűzoltóparancsnok elmondta, hogy mi lesz a feladatom: ..." Így kezdeném.

2017. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első kommentelőn besírtam. Mm jó értelemben. Tényleg semmi értelme sincs az egésznem. Én is az igazat irtam le, pedig nálunk a tanárok mondták hogy kamuzzunk hogy elfogadják. Szar ez a rendszer kötelező önkéntes munka... Legalább járna érte plusz pont vagy valami. Meg ez biznisz. Tudok olyanról aki fizetett h leigazolják neki az ötven órát, volt aki be se ment. Mi meg egyszer 4 óra vagdosás után le mertünk ülni és utána úgy beszéltek velünk mint a kutyákkal. Én beleírtam azt pl amikor egyszer szórólapot osztottunk es az emberek eldobálták és tiszta szemét lett az utca. Meg beleírtam ooyanokat hogy a mai munka is értelmetlen volt és unalmas de muszáj ottlenni hogy leteljen a 50 óra.
2017. szept. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan bele lehet írni azt is, ha valaki úgy érzi, hogy értelmetlen volt, meg azt, ha nem is volt semmi dolga, bármi ilyet, mert ez az egész arra kell, hogy majd jövőre nem küldenek gyereket oda, ahol ilyen élményeket lehet csak szerezni.


Vannak olyanok is, akiknek nagyon is jól sül el az egész, segíti a pályaválasztásukat, meg úgy egyáltalán, jó érzéssel tölti el őket, hogy segíthettek másoknak, megtapasztalhattak olyasmiket, amiket már rég szerettek volna (hogy milyen lehet x helyen dolgozni), stb. Emiatt van értelme az egésznek. Előre nem tudhatja senki, hogy mi lesz. Olyan helyet kell választani, aminek értelmét látja az ember, nem eleve olyat, amelyikről azt hallotta, hogy ott csak a semmittevés megy végig. A diák felelőssége is, ha már hallott tapasztalatokat.

2017. szept. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nem egy helyen dolgoztam le az 50 órát de most nyáron elég nagy részét (40 órát) kaptam egy táborbab. A tanár azt mondta ha különböző helyen töltötte el valaki azt akkor úgy írja, hogy az is benne van, hogy xy órát itt, ekkor stb..
2017. szept. 3. 08:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kész az 50 órám de nem kellett A/4-es terjedelmű fogalmazást írni. Nem is értem..
2017. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!