Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az igazgatóhelyettes csak úgy...

Az igazgatóhelyettes csak úgy a beleegyezésem nélkül átrakhat másik osztályba?

Figyelt kérdés
Reggel évnyitón kapásból azzal fogadott, hogy innentől kezdve nem a B-be hanem az A-ba jarok. Szabad ezt így? Mert nagyon bosszantó, hogy lenyomtam X évet a B-ben ott szereztem barátokat és puff se kép, se hang egyből egy másik környezetben vagyok.

2017. szept. 4. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg sem indokolta?
2017. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
nem teheti meg
2017. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 annyit mondott, hogy mert én vagyok az egyetlen németes a B-be. De már egy ideje benyújtottam a váltási kérelmem direkt mert gondoltam, hogy ez lesz, de persze erre sincs válasz. (Tudni kell, hogy mikor beadtam a kérelmem akkor még nem kellett volna különbözeti vizsga. De mostmár kell :| )

#2 én is így tudom.


Nem tudom mit tegyek mert anyámnak az ig azt mondta h 12-kor hívja fel és akkor meglesz ez beszélve. 12-kor persze nem vette fel és a mostani percig se veszi fel a telefont. (Kb 30-45 percenként hívja szval nem gondolnám, hogy ilyen elfoglalt.)

2017. szept. 4. 16:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Màsik pedig az, hogy a B-be felvettek egy embert az én règi helyemre így ki is maxolták az osztályt, hogy ne tudjanak vissza venni.
2017. szept. 4. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Menjetek be anyuddal és apuddal holnap reggel, és közöljétek hogy jogi útra terelitek az ügyet ha nem mutatja meg az érvényes jogszabályt ami ezt lehetővé tette neki. Valamint én elgondolkodnék iskolaváltáson.
2017. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ez lesz, hogy anya holnap bemegy, mert most is ezt beszéltük, hogy legaláb tàjékoztattak volna erről a nyáron vagy suli kezdés előtt egy héttel. És suliváltáson is gondolkozom. Ráadásul nem ez az első hasonló eset itt. Nem is tudom miért nem csodálkozom. Mindenkinek köszönöm a válaszokat és ment a zöld "pacsi". :)
2017. szept. 4. 17:04
 7/8 anonim válasza:
Szia! Végül mi lett?
2017. nov. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a késői válaszért nem voltam aktív. Maradt minden a régi. 2 nap alatt megoldódott minden. :)
2018. jan. 21. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!