Ti hogy tanulok?

Figyelt kérdés

Tanulási tippeket szeretnék kérni

Most mentem 7.be és nagyon úgy érzem hogy ez az év kemény lesz..!



2017. szept. 4. 21:42
 1/4 anonim válasza:
75%

Kategóriát benézted.


Én nem tanulok, odafigyelek órákon és a lényeget megjegyzem, ami fontos azt átolvasom párszor, ami meg csak szósz, arra teszek magasról. Ezért nem vagyok a legjobb tanulók között az osztályban. De még mindig nagyon jó az átlagom.


F/17

2017. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nagyjabol mint az elso valaszolo. Probalj egy logikat felepiteni a tanulas kore, egy sajat szisztematikus rendszert magadnak. Vegulis, mindenen tul talan ez lenne a lenyeg. Mindig az ertelmet es a logikat keresd a dolgokban, a magolas ennyi idosen szerintem felesleges.
2017. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 17/F

Azért kérdeztem mert a történelem tanárunk ha egy félévben bejön 4szer az már csoda ..! Mindíg elmaradnak és jövőre más fogja tanítani mert ez áramár nyugdíjas lesz szóval nagyon le vagyunk maradva voltam már töri tanárnál is de azt mondta hogy éhez kéne a tanár szempontja.....

2017. szept. 5. 18:51
 4/4 anonim válasza:
Hát nemtudom, töri azért nem olyan fontos, bár attól függ, hova mész. nekem van egy olyan adottságom, hogy az ilyen töri féle tantárgyakat nem kell tanulnom, mert 1-2x elolvasom órák előtt és a léányeget megjegyzem. Ha több az anyag, vagy rosszul állok, mindig írok egy kis cetlit, olyan 4-5 sort, és azt magolom be, tuti siker. Igaz, holnap már nem tudom, de nem nagyon érdekel.
2017. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!