Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van 50 tételem és 5 napom,...

Van 50 tételem és 5 napom, kilátásaim?

Figyelt kérdés
holnaptol szabin vagyok és van 50 tételem és 5 nap rá. kb 100 oldal. kilátásaim?
2010. máj. 26. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha szó szerint kell akkor elég nehéz de ha azért valamennyire értelmes szöveg akkor simán meglehet csinálni nem sok 100 oldal, legalábbis nálam mert én nem tudok magolni csak megértem a dolgokat
2010. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100 oldal összesen? 5 nap? laza ügy!
2010. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy hét múlva szigorlatozok, hasonlóképpen állok. Annyit tudok mondani kitartás, sok kávé, háromnegyed óránként 10-15 perc pihenés, reggeltől-estig tanulás. Nem vagy reménytelen, én is készültem már fel 24 óra alatt egy vizsgára. :)
2010. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap 3 óra alatt vágtam be 100 oldalt.Úgy,hogy tudom mert 4-es lett:D
2010. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért az is számít, hogy tanultad-e előtte... Mert ha teljesen ismeretlen, és most akarod elkezdeni elolvasni, akkor azért elég gáz:D Ha azért nagyjából képbe vagy, akkor sima ügy:)
2010. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cseréljünk. Én odaadom amit én tanulok éppen, napi kb 70 oldal és angol nyelvű a tankönyv. Cserébe odaadsz egyet a 20 oldalas kis vackaidból. Na?
2010. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!