Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Baj, ha az egyetemen a...

SOS! Baj, ha az egyetemen a nyelvi szintfelmérőt nem abból a nyelvből töltöttem ki, mint amiből nyelvvizsgám van?

Figyelt kérdés

Én megkérdeztem, hogy lehet-e, azt mondták, hogy igen, de utána elolvastam az instrukciókat (tudom, előtte kellett volna, de időre ment a teszt és siettem), és abban azt írták, hogy ha már van nyelvvizsgám, de más nyelvből érdekel a kurzus akkor töltsem ki más nyelvből és vegyem fel a kapcsolatot a nyelvi intézettel, de ha nem, akkor abból töltsem ki, amiből már van nyelvvizsgám. Nekem azt mondták még korábban, hogy csak azoknak kötelező kurzusra járni, akiknek nincs nyelvvizsgájuk, nekem megvannak már a diplomához szükséges nyelvi követelmények (középfokú nyelvvizsga), így elvileg nem kell, de hogy ezt így utólag elolvastam, kezdek aggódni, hogy be fognak tenni egy kurzusra, amire nekem semmi időm és energiám nem lenne járni.

Ettől ugye még nem fognak automatikusan betenni kurzusra?

Vagy ha igen, és megüzenem, hogy én nem szeretnék élni ezzel a lehetőséggel, csak tesztelni szerettem volna magamat, és ha kell kitöltöm a nyelvvizsgás nyelvemből is a tesztet, akkor meg tudom menteni a helyzetemet?



2017. szept. 9. 19:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!