Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, a 2008-as vagy...

Mit gondoltok, a 2008-as vagy a 2010-es érettségik voltak nehezebbek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Most írtam, és (nem azért, mert ezt írtam) nekem a 2010-es sokkal nehezebb volt. A 2008-ast megcsináltam mindenből, a törim 80% körül lett, most meg örülök, ha elérem a 60%-ot...

A többiről meg már nem is beszélnék.

Nekem személy szerint könnyebb volt a két évvel ezelőtti.

2010. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is nehezebb volt. Hova jelentkeztél?
2010. máj. 26. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
a 2010-es szerintem önmagában nem volt nehezebb,csak összetettebbek voltak a feladatok,és kevesebb idő jutott a gondolkodásra.Ha a 2010-es matematikát nézzük,akkor annak,aki nem volt jártas a kombinatorikában és a valószínűség számításban igencsak nehéz volt.Míg a 2008-as matematika többrétű volt,ezáltal könnyebb volt elérni az áhított pontszámot,vagy százalékot.
2010. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 2010-es sokkal nehezebb volt, szinte mindenből szerintem. Főleg az emelt biológia sajnos (olyan feladat is volt, ami olyat kérdezett, amit utoljára egy 1973-as kiadású bioszkönyvben írtak le) :S a 2008ast 98%-ra csináltam, ennek örülök, ha 78-80%-os lesz. A magyar érvelés pl. kifejezetten nehéz volt, a történelem is, mert eddig csak szövegértés volt szinte, most pedig olyan dolgokat is kérdeztek, amelyek nincsenek atlaszban. Matematikából nekem szerencsém volt, mert a kombinatorika ment mindig is a legjobban, így az lett a legjobb érettségim :D. De összességében a 2010-es sokkal nehezebb volt.
2010. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*kombinatorika helyett koordináta geometriát akartam írni, bocsánat.
2010. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindig az a legnehezebb amit te éppen megírsz, én 2008-ban írtam és akkor ott elég nehéznek tűnt, az idei könnyűnek.
2010. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
lehet, hogy mindig az tűnik a legnehezebbnek, amit te írsz, de akárki megmondja, hogy ez az idei nehezebb volt a 2008asnál... a 2008as matekot megírtam a suliban (nem otthon) 92%ra úgy, hogy egy órával előbb kész voltam vele. az ideit épp, hogy be tudtam fejezni és 80% lett... a töri is nehezebb volt...az emelt magyar viszont idén szerintem nem volt olyan nehéz. de középszinten az összes nehezebb volt. a németem is "csak" 96% lett, úgy hogy felsőfokú nyelvvizsgám van és azt 99-100%ra terveztem....
2010. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát szerény véleményem szerint megrohadhat aki a 2010-est összeállította...hogy a fenébe birta összeszedni így?! Minden jól ment, csak a valószínűségszámítás meg a kombinatorika nem...és richtig hogy csak ezekből pakoltak bele...28%-os lett de...akkor is rohadjanak meg!
2010. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!