Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Debreceni Egyetemen mi hol...

A Debreceni Egyetemen mi hol van? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Most vagyok elsős a Debreceni Egyetemen a Gazdaságtudományi karon és a neptunban ki van írva, hogy hol van órám de nem tudom hogy azok melyik épületben és hol vannak. Valaki tudna segíteni? Holnap lesz órám a "tvk 104"-ben és a "Neptun teremben" Ezek pontosan hol vannak? Előre is köszi a válaszokat :)

2017. szept. 10. 16:39
 1/1 anonim válasza:

Ha nincs az évfolyamodnak csoportja, a Debreceni Egyetemisták csoportban érdemes ilyenekről előzetesen érdeklődnöd, ott hamarabb választ kapsz a hallgatótársaktól.


Egyébként ha valakit megkérdezel az egyetem területén, biztos szívesen segít, legalább épület szintjén. Az épületekben szintén akad általában valakit, aki tud segíteni, néhol porta is van.


Összefoglalva hallgatótársak (nem vagy egyedül) és önállóság. :)


A későbbiekre ezeket is érdemes lehet lementeni:

[link]

2017. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!