Megéri ez a szakma?

Figyelt kérdés

Sziasztok, megérné az informatikai szak?

Szeretnék menni informatikai szakra, de elvileg nagyon nehéz.

Szüleim szerint ne menjek annak mert nem fogok tudni elhelyezkedni vele.. Szerintük inkább rendőr szakma. Ezzel 2 gond van. Fizikai teszten nem mennék át. És amúgy sem érdekel ez a rendészeti szak.

Milyen szakmát ajánlanátok?

Tudom hülye kérdés..

Miskolcig kellene kb, de az sem baj ha egy kicsit távolabb van.

Köszi :)



2017. szept. 10. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem az informatika jobb! Véleményem szerint el lehet vele helyezkedni kb. bárhol. Informatikusra majdnem minden területen szükség lehet. Nem mellesleg azt csináld, amit szeretnél és ne azt, amit rád akarnak kényszeríteni!

Sok szerencsét!

2017. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak azt mondják hogy nagyon nehéz..

Itt ahol vagyok most általános iskola az kb semmi..

Szinte semmit nem kell tanulni, képzeld el azt hogy úgy vagyok négyes, ötös tanuló hogy SEMMIT nem tanulok szinte, mert itt a követelmény szinte semmi..

És elég nehéz lesz középiskolába mert gondolom ott minden egyes nap tanulni és tanulni kellesz.

2017. szept. 10. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolában lesz időd és lehetőséged behozni a hátrányt, addig is tanulhatsz autodidakta módon, ami érdekel, vagy, amit fontosnak találsz. Matematikából és informatikából ez különösen fontos.
2017. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Szüleid begyoposodott régimódi emberek akik a fejlődés terén levannak maradva kb 20 évvel, azért mondják hogy ne legyél infos, és inkább a klasszikus fizikai melokat részesítik előnyben. Ne halgass rájuk, az infoban van a legnagyobb jövő
2017. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!