Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap kell leadnom hogy...

Holnap kell leadnom hogy milyen faktot választok. Egyszerűen nem tudok dönteni. Manapság mit érdemes? Milyen munkát ajánlanátok? Biológián gondolkodtam mert azt szeretem, de az csak kémiával érdemes/lehet?

Figyelt kérdés
Magyart is szeretem csak azt sokan választják. Lennék pl médiás kommunikációs v. mi, vagy újságíró, fogorvos. Szóval nem vok 1könnyű eset.Attól félek h leadom a jelentkezést, és akkor jövök rá h mást szeretnék csinálni. Mért ilyen nehéz? Lehetetlen megjósolni mi lesz 10év múlva. Magamról:szeretek utazni, élni, szépen tudok beszélni, de sajnos hamar zavarba jövök, és nincs elég önbizalmam. Ha v. mi teljesen más munkát/sulit mondtok annak is örülök. Hallottam az egészségügyi tanácsadóról, de az milyen suliban van? érdemes ilyennek menni?
2010. máj. 26. 20:04
 1/6 anonim válasza:
Rossz témában kérdezted.
2010. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni... senki nem tudja, mi lesz 10 év múlva. Én a helyedben egyszrűen a kedvenc tárgyaimat választanám, azt kész... Én úgyse fogok tudni mást választani amiatt, merthogy azt érdemesebb vagy akármi. Nálunk tizedikben van faktválasztás, és aban az évben még bármikor le lehet adni és felvenni valami mást...
2010. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Azt válaszd, ami szimpatikus. Anno egyetlen fakultációt választottam, az se lett volna kötelező és nem is volt hivatalos. A fakultáció szép szó, hogy elmerülj egy témában, de ennek nem kell szükségszerűen egybeesni a jövőképeddel. Attól még, hogy kommunikációra akarsz menni, még nem kell magyar faktra járnod, az informatika például célszerűbb oda, mert használhatóbb tudást ad. De ha az egészségügyben gondolkozol, valóban hasznos lenne a biológia-kémia-fizika hármasból kettő, inkább az első kettő.
2010. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiatal biológus vagyok. Alapvetően ismerni kell a kémiát, van pár kémiás tárgy, de nem vészes. Tanulni elég nehéz volt, de utólag az ember csak a jóra emlékszik. Mindenem a biológia, szenvedélyesen szeretem. Ha van kérdésed, írj privit.


Kommunikációra és tanácsadóra nem érdemes menni, de az egészségügyi nem rossz, sok helyen színvonalas az oktatás.

2010. máj. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!! első:már közben rájöttem..bocsi

biosz kémia faktot választottam, remélem nem bánom meg,:) én is nagyon szeretem a bioszt, állatokat környezetet mindent. Lennék pl állatvédő,környezetvédő is...csak sajnos ahogy tudom az önkéntes és nem kell hozzá semmi. Nem tud valaki olyan sulit ami ezzel a témával komolyabban foglalkozik??? és ha lehet nem egész napos laboratóriumi munkáról szól...mert azt nem bírnám:(...hanem komoly cselekvésről!!!! légyszii még komment!!!

2010. máj. 29. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt hívják orvosnak pl. :)
2010. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!