Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunon történő befizetésnél...

Neptunon történő befizetésnél mit kell a közlemény rovatba írni?

Figyelt kérdés
Kötelező kitölteni..
2017. szept. 13. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Neptun kódodat
2017. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak annyit?
2017. szept. 13. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Én annyit szoktam. Esetleg még beirhatod h 2017/18 1. Fé ktsg tér. Ha befér
2017. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát nagyon nem mindegy, mit írsz be. Melyik egyetemről van szó? A legtöbb helyen meg van határozva, hogy pontosan mit kell beírnod, és ha nem azt írod be, vagy pluszba odaírsz mást is, akkor hiába várod, hogy megérkezzen a pénz a gyűjtőszámlára, nem fog. Szóval: hova jársz?
2017. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pázmány BTK-ra járok
2017. szept. 13. 21:19
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt írja ki hogy a megadott kártyaadatok alapján a fizetés nem hajtható végre..

De minden adatomat helyesen írtam be most mivan ilyenkor?

2017. szept. 13. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:

A bankkártyával lesz a gond. Nem lehet, hogy a napi limitnél magasabb az összeg?

Én tegnap fizettem (PPKE-JÁK), és minden rendben volt. A Neptun kódomat és a nevem egy részét sikerült beírni a közlemény rovatba, de igazából nem volt jelentősége, azonnal megjelent a "Teljesített" státusz.

2017. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nalunk a neptun kodot kell meg a nevedet, de ez masik egyetem. Ha rosszul toltod ki, akkor elveszik a penz, nem fog megerkezni. Elvandorol szepen a MÁK-hoz (ezek az utalasok eloszor oda mennek, utana az egyetemnek)
2017. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!