Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lehet kész szakdolgozatoka...

Hol lehet kész szakdolgozatokat olvasni?

Figyelt kérdés
Megkérhetem a témavezetőm, hogy küldjön át nekem korábbi szakdolgozatokat?

2017. szept. 15. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű szívesen küld, persze írd meg neki egy fél mondatban, hogy miért kéred (gondolom azért, hogy lásd, hogy néz ki egy szakdolgozat). Ha BME-s vagy, akkor a diplomaterv portálról akárhányat le tudsz tölteni, de gondolom nem oda jársz, mert akkor már találkoztál volna vele. Sajnos csak bejelentkezve lehet letölteni onnan. Valószínű a sulid könyvtárában is van egy csomó.
2017. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megkérheted. Engem pont tegnap kértem meg erre (egyetemen tanítok), össze is szedtem néhányat. Az államvizsgázott hallgatók dolgozatait a könyvtár gyűjti (szerintem mindenhol). Nálunk is elektronikusan történik mindez és online pdf formában le lehet tölteni a dolgozatokat. A régieket pedig papír alapon helyben lehet használni. Szóval én is azt javaslom, hogy a könyvtárnál érdeklődj a lehetőségekről. Illetve az Interneten is érdemes keresgélni. Beírsz a témával kapcsolatos kulcsszavakat és utána írod, hogy "szakdolgozat" vagy "diplomamunka", illetve ha angolul keresel, akkor "thesis". Sokan elérhetővé teszik a munkájukat, de én már találkoztam olyan intézménnyel, ahol eleve nyilvános volt az összes dolgozat és bejelentkezés nélkül le tudtam tölteni őket.
2017. szept. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!