Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek egyetem mellett mennyi...

Nektek egyetem mellett mennyi szabadidőtök van?

Figyelt kérdés

Nekem szinte semennyi, es olyan rossz erzes :(

Harom napra sikerult osszetomoriteni az oraimat, de akkor reggeltol estig bent vagyok, plusz ket napot dolgozom, az is olyan, hogy reggel elmegyek, es este erek haza. Hetvegente tanulok altalaban, eleg sokat kell olvasni-tanulni, muszaj foglalkozni vele...


Nagyon orulok, hogy van dolgom, volt ido, amikor nem volt egy darabig, es az nagyon rossz volt, csak pl a lelkiismeretem azt mar nem engedi, hogy a ket hetvegi napbol egyet valami massal toltsek, es ezt sajnalom. Bennem van, hogy haladni kell az anyaggal..


2017. szept. 17. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem dolgozom, de 3 nap reggeltől estig vagyok, a maradék két nap is dupla órám van, ebből egy esti.

Nem vagyok egy társasági figura, így nem sok másra kell időt szakítanom. A hétvége mellett van két "fél napom", amit szabad idő címén tölthetek.

2017. szept. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
90%

Nekem az a "titkom", hogy nincs külön szabadidőm, viszont ha beesik egy olyan program vagy találkozó, amire szeretnék elmenni, arra mindenképp elmegyek. Ha suli van hivatalosan, akkor is, kihasználom a 3 hiányzást, ha úgy van.

Dolgozom is délutánonként, hétvégén is, de viszonylag kötetlenül, nincs olyan, hogyha nem megyek eleget, akkor kirúgnak, és ha úgy van, tudok cserélni szabadnapot mással. Szerintem egyetem mellett másféle melót nem is érdemes bevállani, mert nem akarok miatta lógni a suliból.

Egyedül vizsgaidőszakban van az, hogy néha nincs időm olyan dolgokra, amit szeretnék, de ez az utolsó évem hál istennek.

2017. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!