Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az egyetemi...

Szerintetek az egyetemi tanulmányok szempontjából mennyire számít, hogy ki milyenre írta az emelt érettségit?

Figyelt kérdés
Nekem egy gyenge 5-ös lett az emeltem, bekerültem az egyetemre, és volt ott, aki kérdezte, hogy sikerült. Igazából jobban értettem, mi történik órán, mint ő, pedig neki elvileg jobb lett az érettségije. De valahogy így is rossz érzés. Szorgalmas vagyok, meg bejárok az órákra. Ez nem az első egyetem, ahová járok, igaz ott máshogy volt a felvételi, de ott jól teljesítettem. Szerintetek?

2017. szept. 20. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2017. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Diploma után meg annyit ér majd az érettségi, mint az általános iskolás bizonyitvanyod...
2017. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azert azt jegyezzuk meg, hogy az emelt erettsegi otos az konkretan 60%-ot jelent. Egyetemen a kettest kapod meg erre a teljesitmenyre.


Erettsegi eredmenybol egyebkent a jegy semennyire nem szamit, a szazalek szamit az egyetemre bejutasnal. Ami neked sikerult is, gratulalok.


Ezek utan pedig senkit nem erdekel:) Persze csoporttarsakkal lehet errol beszelgetni, de nem ertelmesebb mint a vonalzotok hosszat osszemerni.

2017. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy-egy emelt szintű érettségi, max az egyetem 1 félévében fed le valamilyen szinten valamilyen tárgyat. (Pl matek emelt az analízis 1et kb 80%ban, kémia is hasonló stb)
2017. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!