Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolás diákként korrepet...

Középiskolás diákként korrepetálhatok általános iskolás gyerekeket?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és nagyon szeretem a matematikát, kémiát. Arra gondoltam, hogy korrepetálnék általános iskolásokat, de nem tudom, hogy ennek milyen jogi háttere van. Ehhez tanárnak kéne lennem? Illetve adószámos magánszemélyként is csinálhatok ilyet? Vagy önkéntes alapon működik csak az én helyzetemben?
2017. szept. 24. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, hogy korrepetálhatsz. A jogi hátteréről nem tudok semmit, én feketén csináltam éveken át. Jól lehet vele keresni, sok gyereket, szülőt megismersz, nagyon érdekes munka. Én a tanarbazis.hu oldalt ajánlom hirdetéshez, bár fizetős, de nekem bevált nagyon.
2017. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!