Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok számíthatnak...

Ezek a dolgok számíthatnak később?

Figyelt kérdés

18 évesen kezdtem el egy mérnöki szakot, majd átmentem egy másik egyetemre és folytattam ugyanazt a szakot. Mikor végzek, összesen 3 év csúszásom lesz (ebből 1 év az amit az első egyetemen csináltam). Ez később számíthat munkakeresésnél majd?

A másik, hogy nem minden tárgyam sikerült elsőre, egy gyengébb egyetemről mentem át egy nehezebbre, volt egy elég rossz, depressziós időszakom, a súlyozott átlagom, kb. 3,99 lesz mire végzek, de a görgetett (össz, korr. kreditindex) nem lesz szép. Esetleg ez lehet majd baj?



2017. szept. 24. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Nem hinném,hogy lesz baj. Ahol a sorsod van, úgyis oda találsz, szóval mindig ott leszel elvileg, ahol a helyed van. Ahová be kell jutnod dolgozni, oda úgyis felvesznek. Pont mondta múltkor egy barim, és én tökre meglepődtem, hogy meg merte csinálni; egy hétig nem ment be valami irodais munkahelyére; csak egyszerűen fogta, és egy szó nélkül nem ment be, aztán újra bement, nemhogy nem hunytak szemet fölötte, hanem most még könyörögnek neki, hogy el ne menjen.:) Tehát, ahol helye van..
2017. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
*jahogy én ezt a munkakeresős részéhez írtam; ezt a kreditindexes cuccot nem vágom, de ha ezt is a munkakereséssel összefüggésben írtad, szerintem nem lesz belőle baj.
2017. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még!

Az eddigiekért ment a zöld kéz:)

2017. szept. 25. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!