Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ideglenes diákigazolvány...

Ideglenes diákigazolvány hogyan néz ki?

Figyelt kérdés

Akinek van ideglenes diákigazolványa elméletileg A4 es lap mutassatok már róla egy mintát légyszi ami ki van töltve! A nevet adatokat persze töröljétek ki belőle!


Az ellenőr azért büntetett meg mert az alján nem volt valami bélyegző csak azt nem tudom hogy milyen bélyegző kellene hogy ott legyen amikor a címeres rajta van! Ezért szeretnék egy mintát kérni köszönöm! Ha tudtok segíteni lécci :(((


2017. szept. 27. 01:14
 1/5 A kérdező kommentje:

6) Az igazolás érvényességének ideje6: …... (év) ....... (hó) ...... (nap) ......................(település neve), …... (év) ....... (hó) ...... (nap)



bélyegzı lenyomata


és a település neve valami amibe itt kötött bele meg valami hosszú bélyegzőről beszélt a buszon büntettek meg hozzá teszem szerintem alaptalanul! Ezért kérek egy mintát hogy lássam mi a jó mert az iskola hibázott akkor! :s

2017. szept. 27. 01:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyem isigy nézz ki. Ezt netről töltöttem. De ha bemész a titkárságra es kersz egyet ott tudni fogjak. Gondolom


[link]

2017. szept. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:

Hosszú bélyegző nem kell az ideiglenes diákra.

A kiállító neve, címe, a te adataid (név, okt. azonosító, szül idő, lakcím). Az alján dátum, kiállító aláírása, körbélyegző.

Tekintve, hogy elektronikus felületről nyomtatják, mindenkié egyformán néz ki. [link]

2017. szept. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is olyan, mint a második hozzászóló által belinkelt. Ez a "régi típusú" ideiglenes diákigazolvány. (A csodálatosan átalakított rendszer annyira remekül működik, hogy kb. háromnegyed órán át próbálkozott a TO-s ügyintéző az új kinyomtatásával, de nem járt sikerrel.)


Itt, a dokumentum végén megtalálod, hogy néznek ki az elfogadható, új - QR kódos - és a hagyományos ideiglenes diákigazolványok:


[link]


Eddig csak egy embernél láttam újat, de azon is csak az oktatási intézmény bélyegzője volt.

2017. szept. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek akkor be kell menjek a bkv hoz ment a zöld ! :)
2017. szept. 27. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!