Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2017 Normális/jó DIVATISKOLA...

2017 Normális/jó DIVATISKOLA Budapesten? (többi lent) 16/L

Figyelt kérdés

Per pillanat a Modell Divat Iskolába járok, és GYŰLÖLÖÖÖÖÖÖM! Tanárilag nem rossz, szóval nem is igazán ezzel van a probléma, hanem a diákokkal... Az osztálytársaim egytől egyig feltűnőségi viszketegségben szenvedő 5 éves szintjén álló empátiával nem rendelkező bunkó pi csák. Egy hónapja járok oda, de még aszociálisabb lettem mint voltam, ideges vagyok és gyűlölök minden reggel bemenni mert tudom, hogy piszkálni fognak. Annyi elvárásom volt az osztálytársakkal szemben, hogy ne piszkáljanak, hogy még a lélegzetvételemre is figyelnem kell, mindenre. Semmit nem ártottam nekik. Ettől hiszik magukat nagymenőnek vagy mit tudom én, de ezt már nem bírom tovább. Alapjába véve a szakma tetszik.


Olyan divatiskola (középsuli, női szabó szak) nincsen ahol jól tanítanak, vagyis lehet mit tanulni és többségben normális embereket vesznek fel?



2017. okt. 1. 23:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!