Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak a központi...

Hogy tanuljak a központi felvételire?

Figyelt kérdés
Sajnos előkészítőre járni nem tudok,és az iskolákban sem indul.Az előző évi feladatokat már próbálgattam,de ezen kívül miket ismételjek?Esetleg van valamilyen netes oldal ami segítene ebben?
2017. okt. 4. 13:56
 1/7 A kérdező kommentje:

A mi iskolánkban nem indul*

Máshova meg nem nagyon tudok menni

2017. okt. 4. 13:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkét felvételi tantárgyból - magyar, matek - a korábbi évek összes felvételi feladatlapját többször is meg kellene oldani, figyelve arra is, hogy a végén az összes feladatra csak 45 perced legyen. A feladatlapokban szereplő feladatok valójában típusfeladatok, ha jól begyakorlod a megoldási módszeert, azaz már nem a felvételin kell majd "kitalálni", hanem rutint szerzel, akkor van arra esély, hogy felvételi 45 perce alatt meg tudod majd oldani. Egy tavaly felvételizett gyerek szülője vagyok.
2017. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok Természetesen a 45 perc tantárgyanként értendő.
2017. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,:)

Szoktam azt csinálni hogy időzítőt állítok be és 45 perc után már csak ellenőrzöm,megnézem a hibáimat.

Abból nagy hátrányom származhat hogy nem járok előkészítőre?

2017. okt. 4. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. Szerintem ha tényleg szorgalmasan gyakorolod a feladatlapokat, semmi hátrányod nem származik majd az előkészítő hiányából, hiszen ott is a hasonló típusfeladatokat gyakorolják. A fiam sem járt előkészítőre, mégis negyon jó felvételit írt, pedig a matek nem is az erőssége.
2017. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Heló én is idén fogok felvételizni, hát igauábol gyakorold az előző évek feladatait :) ennyi szerezz benne tapasztalatot és akkor már menni fog remélem jól fog sikerülni :)
2017. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja meg tudj jól fogalmazást irni mert az nagyon sokat számit :)
2017. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!