Milyen szakon tovább?

Figyelt kérdés

Matekból,fizikából gyenge vagyok,mert ez a két tantárgy nem érdekel.Gimibe mentem, de már megbántam.Nem nekem való.

Ami érdekel:

színház

újságírás

állatok

média


2010. máj. 29. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így édeskevés, de ezt gondolom te is tudod. Érdekel a színház meg az állatok, hát... :S Eléggé sarkosítva, ami ebből kihpzható, az talán egy kommunikáicó-média szak, amivel a büdös életben nem mész semmire, színművészeti talán, de oda kell nem kevés tehetség Valami újságírós OKJ... Éhbérért talán írogathatsz vmi noname magazinnak, megélni nem lehet belőle. Állatorvosi esetleg? De ahhoz meg erős biosz és kémia kell, gondolom nem vagy az az agyas típus... Mégis hény év gimi után adtad fel a dolgokat?
2010. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
erős iskolában(pl BGF) kommunikáció és médiatudomány:)
2010. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kommédia, persze... jó hogy nem bölcsészkar...
2010. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ne is haragudj, de ezek mind "brotlose Kunst-ok" szóval kevesen futnak be karriert..


az állatok, meghát oké, de ez így nem foglalkozás, állatorvos meg reál szak szóval..


nyelveken gondolkozz el, kint még meglehet élni a szakmákból, és még szeretheted is amit csinálsz..


de itt Mo-n a szakma egyre kevesebbet ér, és a megbecsülés nulla.. Hiába kevés a szakember, szakmunkás, ennek meg van az oka, mert nem igazán lehet magas életszínvonalat elérni.. Saját lakás, autó, nyaralás évente saját pénzből---- ezért itt Mo-n vért kell izzadni..

2010. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biosz megy? Én pl. Zoológus szerettem volna lenni. Csak nem támogatta a családom. Nem olyan könnyű vele elhelyezkedni, de szerintem kb. ugyan annyi az esélyed vele munkát találni, vagy munkanélkülinek maradni, mint a mostani "divat szakmákkal". Nem rossz indulatból mondom, csak mostanában mindenki BTKra szeretne menni, mert "nem mennek a reál tárgyak". Vagy körül nézhetnél egészségügyi képzéseknél is. Jó érzés segíteni másokon és nem csak ápolóként vagy orvosként.
2010. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
biosz megy,azt imádom
2010. jún. 3. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!