Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen ügyben hívhattak az...

Milyen ügyben hívhattak az ELTÉről?

Figyelt kérdés
30-as ELTÉs szám (806 3000) ismeros valakinek? Az ELTÉn tanulok, de nem tudom melyk mellékről hívtak és hogy fontos-e. Egyszer próbálkoztak. Hivatalos ügyben kereshetnek mobilon, ha a neptunban meg e-mailben nincs semmi üzenet? Lehet, hogy túl stresszelem.

2017. okt. 12. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Kereshetnek hivatalos ügyben, de ha fontos, akkor fognak még keresni telefonon vagy máshol. Én egy évig dolgoztam az egyik irodában, rendszerint akkor hívtunk hallgatókat, ha valamit bent felejtettek nálunk (iratokat pl.), vagy valami más probléma merült fel.

De ne stresszelj rá, mert ha fontos, és nem értek el, akkor tuti, hogy írni is fognak.

2017. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!