Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 3-4 tantárgyból 4-es...

Ha 3-4 tantárgyból 4-es leszek 8. félévkor, attól még van esélyem egy jó akadémiára bekerülni?

Figyelt kérdés
Adott a kérdés. Válaszokat előre is köszönöm.
2017. okt. 16. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot nem értek.

1. Sokan odaírják, hogy adott a kérdés, de ki adta?

2. Milyen akadémiára szeretnél bejutni?


Az akadémia jelentése ma iskola: művészeti, katonai, vagy speciális szakképző (mezőgazdasági, bányászati stb.) intézet. Másik jelentése a 17. század óta terjedt el: meghatározott alapelveket elfogadó értelmiségi társaság. Ennek megfelelően alakultak festészeti, irodalmi akadémiák.

2017. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Foci akadémiára szeretnék bejutni. ,,Adott a kérdés" , ezzel azt szerettem volna jelezni, hogy a címben megtalálható a kérdés, nem tudom ezen miért kell fenn akadni.
2017. okt. 16. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lényeges, csak mást jelent, mint gondolod. Ebben a formában értelmetlen.


Érdekesebb viszont az akadémia. Mint ahogyan a bemásolt meghatározásban is láthatod, több jelentésű a szó.


Fociakadémia nem igazán érdemli meg a szót. Nem a sport iránti elfogultságom mondatja ezt velem.

Nem tudom, miket néznek felvételkor, de úgy vélem, ha ezek a legrosszabb jegyeid, s félévkor, akkor semmi akadálya nem lehet annak, hogy felvegyenek.

Ha év végére javítasz is, az csak jó. Gondolom, a félévi azért érdekes, mert előbb kell jelentkezni, mint ahogyan a tanév véget ér.

Szóval hajrá!

2017. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.
2017. okt. 17. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!