Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor külditek be a 12. -es...

Mikor külditek be a 12. -es bizonyítvány fénymásolatát június 2. -áig vagy július 8. áig?

Figyelt kérdés
Mi még meg sem kaptuk a bizonyítványt.
2010. máj. 29. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Július 8.
2010. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a reg.leveleben azt irtak, hogy jun.2 -ig kell postara adni.


mi sem kaptuk meg, de ha bemesz a sulidba, es elkered addig, hogy lefenymasolhasd(persze, megmondod, hogy az OH-nak kuldened), akkor odaadjak, csak vissza is kell vinned.

2010. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 czibles ***** válasza:

amit én kaptam abban ezt írták:


"Tájékoztatjuk, hogy a 2010. évi általános felsőoktatási felvételi eljárás során a dokumentumok benyújtásának határideje 2010. július 8. (csütörtök), eddig a határidőig küldheti be azon dokumentummásolatait, melyek szükségesek a felvételi pontok, többletpontok kiszámításához, és amelyeket nem küldött be korábban."


és ebbe az évvégi bizonyítvány is bele tartozik...

2010. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2. valaszolo vagyok


Szerintem a reg.level egy sablon... nem gondolom, hogy te mast kaptal.


a levelben ez all:


"Hianyzo dokumentumok potlasa


... azon dokumentumokat, amelyek a felsooktatasi felveteli jelentkezesi lap benyujtasakor, illetve az e-felveteli kereteben torteneo jelentkezeskor meg nem alltak rendelkezesre, egy masolati peldanyban kell benyujtani 2010. junius 2-aig( pl. 12. vagy 13. evfolyam ev vegi kozepiskolai eredmenyeket tanusito dokumentum masolatat), mig az azt kovetoen keletkezett dokumentummasolatokat legkesobb 2010. julius 8-áig."


Tehat, az erettsegi bizonyitvaany+nyelvvizsga...stb, raer juli 8-aig kuldeni, de a bizonyitvanyt nem.


Olvasd at megegszer a levelet, nem kotekedni akarok, de szerintem nekem van igazam. Persze, ha neked akkor elnezesedet kerem elore is(:

udv

2010. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nos, be kell ismernem nektek is igazatok van es nekem is(:


az e-mailben, amit az oktatasi hivatal kuldott, valoban nem szerepel a jun. 2-i datum, csak a jul.8., ugyanakkor a reg.levelben az szerepel, amit mar fentebb ideztem.


nah, ezen igazodjatok el!(:


kuldd be hamarabb, azzal nem veszithetsz.

2010. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 czibles ***** válasza:
reg.levelet mikor kaptad?
2010. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En 20-an kaptam a reg.levelet.
2010. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 czibles ***** válasza:

hmm... érdekes...én nem kaptam

te hogy jelentkeztél? levélben vagy neten?


(am bocs az OFFért)

2010. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly felvételiztem, elvileg a hamarabbi dátumig kell beküldeni, de a júl. 8., az a hiánypótlás is egyben, szóval semmi gond nincs, ha csak addig külditek be. Nekem is elfogadták. De az a legvégső dátum.
2010. máj. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!