Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újra érettségizni azaz javítan...

Újra érettségizni azaz javítani eredményen?

Figyelt kérdés

Nos szeretnék javítani érettségimen, mert elég sok kettesem lett viszont már nem tanulok.. de szeretnék majd egy felsőoktatásra jelentkezni.

kérdésem, mikor lehet javítani az érettségin? ezeknek hol vannak az időpontjai vagy hogyan? köszi


2017. okt. 18. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer én is akartam, de baromi sokba kerül, szépen felmentek az árak. Talán egy tantárgy kijavítása kihúzott volna a slamasztikából és egy emelttel bekerültem volna a fősulira. Aztán letettem róla és hagytam a ..csba az egészet.


A felvi hu-n tudsz utána nézni ennek.

2017. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor vannak az időpontok javító érettséginél is, mint rendesnél, emeltnél legalábbis biztosan, és ezt a többiekkel együtt írod. A középszintűről nem nagyon tudok nyilatkozni, mert engem egy kémia emelt vár majd májusban. :D Okmányirodában tudsz jelentkezni érettségire, de erre csak januárban/februárban van lehetőség (nem tudom pontosan). Fősulira/egyetemre jelentkezni meg ugyanúgy kell felvin. Tényleg nem olcsó mulatság, egy középszintű kb. 15 ezer forint, egy emelt pedig 30 ezer felett van.
2017. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most néztem megy, egy középszintű 21 ezerbe kerül, egy emelt pedig 35, elég drága mulatság egy tárgy is..
2017. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!