Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek felmentés kizáró ok...

Matek felmentés kizáró ok gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivel akarok foglalkozni, több sikertelen szakiskolába pedig nem akarok menni, ezért gimnázium mellett szeretnék dönteni, de a felmentésem miatt nem tudom lehetséges-e. A felmentés teljes matekra, fizika-kémia számolásra vonatkozik, de az utóbbi két tárgyból nem vagyok teljes egészében felmentve.

2017. okt. 19. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha az adott iskola engedélyezi a felmentést lehetséges, de ehhez ilyen speciális SNI tanulók számára fenntartott osztályba kell járni, ahol a diszkalkuliások,diszlexiások, diszgráfiások vannak. Amúgy, ha kikerülsz a suliból a sofőrködéshez nem kell matek, meg az ilyen katasztrófavédelmi, rendőri, vagy katonai pályához se nagyon, esetleg még ott a számítógép szerelő, vagy a festő, mázoló, oda csak, ha kell matek primitív szinten.
2017. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!