Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közgazdaság alapjaiból szinte...

Közgazdaság alapjaiból szinte 0 tudással lehet azért egy kettest kreálni?

Figyelt kérdés

Most vagyok elsőéves joghallgató és nekünk van közgáz óránk is, bár nem olyan részletesen tanuljuk, mint a többi gazdasági hallgató, de az alapokat nekünk is meg kell tanulni. A lényeg az, hogy mivel én sosem voltam valami fényes matekból, ezért elég nehezen megy, továbbá jövőhéten fogunk írni először ZH-t és olyan nehéz, hogy örülök ha elérem a 2-eshez szükséges min. 51%-ot.


Most elég nagy bajban érzem magamat. Ugyan csak ebben az évben van nekünk közgáz de akkor is...



2017. okt. 22. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a számonkérés a reális tudásodra kíváncsi, biztos, hogy nem. Ha a tanár jófej, nem akarja megfingatni a társaságot és könnyű, teszem azt feleletválasztós kérdések lesznek, akkor van esélyed. Így nem sok, ha a tudásod tényleg a 0 közelében van.
2017. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
simán..én sem voltam egy matekzseni..fullos kettes végig a gimibe....viszont jogon simán meglett a közgazdaságtan..mivel tőlünk anno inkább a fogalmakra voltak kíváncsiak és úgy volt a teszt összeállítva, hogy fogalmakat kérdeztek 10-et és volt 2 számolós...így gond nélkül meglett...ne parázz!
2017. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én múlthéten írtam közgáz zh-t,és ahhoz képest,hogy én is be voltam parázva,és nem voltam valami jó matekból jól sikerült.Tényleg a fogalmakra mennek rá,nincs benne sok matek
2017. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!