Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sok iskolába miért kell...

Sok iskolába miért kell holnap (szombaton) menni?

Figyelt kérdés
Mit kell most ledolgozni? Azt hittem már őszi szünet van erre holnap is menni kell.

2017. okt. 27. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen anno. December 22-én már szünet volt, de egy szombaton le kellett dolgoznunk a december 23-át. Úgy, hogy azt írtuk be az ellenőrzőbe, hogy 22-én már szünet lesz. Hát, ilyen igazságtalan ez a rendszer. Ja és egyébként iskolája váltogatja, hogy mikor van szünet, mert nekünk pl rendszeresen olyan volt, még így is, hogy sokkal rövidebb szüneteink voltak, hogy mi aug 31-én kezdtünk, más helyeken, ahonnan hallottam infot, ott mind szept 3-án kezdtek; és a decemberi szünetük is két-három nappal előbb kezdődött, és a tanévük is -változó volt- 1-2-vagy 3 nappal előbb fejeződött be, mint a miénk, és ez rendszeresen volt. Másoknak volt érettségiszünetük egész hétre, nekünk csak a hét első napjára, és utána délután 2-3 órától este hétig bent ültünk a többi napon. (Középiskola) Plusz az egyik évben csak azt a Húsvét utáni keddet kaptuk meg tavaszi szünetnek, azt az egyetlenegy napot. Hát, ez ilyen, igazságtalan. Ők se tudják szerintem igazából elfogadhatóan megindokolni.
2017. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Ja és télen úgy jártuk be azt a plusz 3 napot még, amivel több volt, mint másoknak, hogy borzasztó az iskolának a fűtésrendszere. Van, de nem használható. Kicsike a radiátor, és ha távolabb tartod a kezedet tőle, mint 10 centi, akkor már nem is érzed , hogy fűt.
2017. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!