Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van lehetőségem ugyan arra az...

Van lehetőségem ugyan arra az egyetemre újrafelvételizni, ahová most járok, csak nappali tagozatra?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, de felvételikor figyelmetlenségből esti tagozatot jelöltem meg nappali helyett és arra vettek fel.Gondoltam megnézek egy fél évet,hogy milyen az esti tagozat, de mára nyilvánvalóvá vált, hogy nem igazán nekem találták ki.Úgy döntöttem, hogy félévkor kiiratkozok, fél évet dolgozok, majd ismét felvételizek ugyan arra a szakra csak nappali tagozaton, ha persze ez lehetséges.
2017. okt. 29. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezhetsz nappali tagozatra, semmi akadálya
2017. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.És ilyenkor a diákigazolvánnyal mi lesz?Mert jelenleg ideiglenes van, ami 31-ig jó, viszont a " rendes" pedig már készül
2017. okt. 29. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt a diákot még megkapod, matricát is kapsz rá és azt amíg nem iratkozol ki használhatod. Aztán majd amikor nappalin folytatod újra kell igényelned, mivel az rá van írva hogy nappali/levelező/esti mert ezek másmilyen kedvezményekre jogosítanak.
2017. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.Mindkét válaszra ment a zöld ujj.
2017. okt. 29. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!