Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik lenne nekem a legideáli...

Macskarap kérdése:

Melyik lenne nekem a legideálisabb Szegedi kollégium?

Figyelt kérdés
Olyan középiskolai kollégiumba szeretnék jővőre menni amelyikben lehet tanulni és aludni is nyugodtan ahol nem buliznak a diákok hanem nyugisak.És olyanba ahol azert a kijárás is jó!Szoval velemenyeket szeretnek a kollegiumokro,hogy melyik lenne nekem az ideális és h a kijárás mettől meddig van és stb. Előre is köszönöm😊
2017. okt. 29. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Középiskolai koleszban nincs buli:-D Nem tudom ezt honnan vetted hogy van. 10kor takarodó van.
2017. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

A szegedi kollégiumban minden este buli van. A város szélén van egy nagyon ratyi helyen, az egyetemtől kb 5-6km-re.

Ja és a legtöbb egyetemi kollégium állandóan nyitva van... portás van, de akkor mész ki és akkor jössz be, amikor akarsz... nem szólnak ha hajnali 3kor részegen érkezel haza, vagy ha hajnali 1kor mész ki cigizni...

2017. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2. Vagyok, nem olvastam végig a kérdésed, én az egyetemi kollégiumról írtam.

A középiskolaiban nagyobb a szigorúság.

2017. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm demelyiket ajanlanatok?esrtleg leirnatok melyikbe mi a jo es a rossz?😀
2017. okt. 29. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!